aktualności - lista
19.05.2018: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Michałowicach wraz z komisariatem policji w Zielonkach w dniach od 21 do 25 maja organizuje lokalną kampanię społeczną pt. "Stop przemocy domowej w gminie Michałowice”.
10.05.2018: 24 kwietnia odbył się w naszej szkole XVII Gminny Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży, w którym wzięli udział uczniowie z Raciborowic, Michałowic oraz Więcławic. Występowali soliści i zespoły zakwalifikowane w eliminacjach szkolnych. Jury oceniało: dobór repertuaru, pamięciowe opanowanie tekstu i melodii, czystość wykonania, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny.
29.04.2018: 12 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pod hasłem "Wiosna z wierszem".
12.04.2018: 10 kwietnia w naszej szkole w sposób szczególny wspominaliśmy papieża Jana Pawła II. Przypomnieliśmy najważniejsze podróże, które odbył nasz znakomity rodak. Kilkunastu uczniów klas 4-7 oraz gimnazjum wzięło udział w konkursie mającym na celu poszerzenie wiedzy o postaci wielkiego Polaka, a przede wszystkim zwrócenie uwagi na najważniejsze pielgrzymki, które odbył podczas trwania swojego pontyfikatu. Młodsze dzieci pod kierunkiem nauczycieli przygotowały kronikę stanowiącą przegląd najważniejszych podróży Jana Pawła II. Efekty pracy można oglądać w holu przy wejściu do naszej szkoły. Aby uczcić pamięć papieża, delegacja uczniów złożyła także kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II w Raciborowicach.
11.04.2018: Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesu w konkursie "Młodzi dla Niepodległej".
5.04.2018: 16 kwietnia w godzinach 17:00 – 19:00 w budynku Urzędu Gminy w Michałowicach (sala konferencyjna, II piętro) odbędą się drugie nieodpłatne zajęcia warsztatowe skierowane do rodziców zamieszkujących teren naszej gminy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w obszarze związanym z tym jak być wystarczająco dobrym i świadomym rodzicem oraz jak budować pogłębioną więź ze swoim dzieckiem.
4.04.2018: 28 marca odbyło się przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
3.04.2018: Od soboty, 7 kwietnia, wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu linii aglomeracyjnych nr 250, 260 i 270 - informuje Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.
28.03.2018: Nasi uczniowie znakomicie zaprezentowali się w 63. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim na szczeblu powiatowym. W eliminacjach brało udział 90 uczestników z siedmiu gmin Powiatu Krakowskiego. Uczniowie naszej szkoły - gimnazjaliści z klasy II: Adrian Kornobis i Marcelina Pióro oraz uczennica klasy III Julia Rożek zdobyli wyróżnienia. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.
18.03.2018: W pierwszym półroczu roku szkolnego 2017/2018 nasza szkoła przystąpiła do realizacji kolejnego projektu edukacyjnego opracowanego przez UNICEF. W ramach akcji zorganizowaliśmy zbiórkę charytatywną na rzecz dzieci w Syrii. Owocem naszych działań było zebranie łącznej kwoty 1107,51 zł.
STARSZE »