aktualności - lista
12.11.2019: 8 listopada odbyła się uroczystość upamiętniająca Narodowe Święto Niepodległości. Tegoroczne świętowanie przybrało formę muzyczną. Po krótkim wprowadzeniu w tematykę 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie klas 4-8 wzięli udział w konkursie Z pieśnią do wolności. Wszystkie zespoły klasowe zaprezentowały się pięknie i pomysłowo. Najwięcej głosów publiczności zdobyła klasa 8A. O symbolicznej godzinie 11.11, włączając się w ogólnopolską akcję Szkoła do hymnu, odśpiewaliśmy cztery zwrotki hymnu państwowego.
8.11.2019: Drodzy uczniowie! Konkurs na logo projektu SET już prawie rozstrzygnięty. Dlaczego prawie? Jury wybrało trzy prace konkursowe - oznaczone są gwiazdką na tablicy prezentującej prace - i by wybrać tę jedyną potrzebujemy waszej pomocy, waszego spojrzenia, waszego wyboru. Zatem już we wtorek odbędzie się szkolne głosowanie na najlepsze według WAS logo Sharing European Treasure.
6.11.2019: Zapraszamy wszystkich do głosowania na naszą świetlicę w ogólnopolskiej akcji konkursowej "Się gra się ma... Odlotowy Playroom!". Głosy na naszą świetlicę można oddać tutaj:
5.11.2019: Szanowni Rodzice - zapraszamy na zebrania klasowe z wychowawcami dn. 13 listopada 2019 r. (środa)
5.11.2019: 7 listopada br uczniowie kl. 2a, 2b, 3a, 6a, 6b i 7a wezmą udział w pokazach naukowych Małopolskiego Centrum Nauki dotyczących zjawisk dziejących się wokół nas: w kontekście nauk o Ziemi, nauk medycznych, biologicznych, fizycznych, chemicznych oraz technicznych.
20.10.2019: SZKOLNY KONKURS NA OFICJALNE LOGO PROJEKTU
20.10.2019: PROGRAM ERASMUS+ PONOWNIE W RACIBOROWICACH - umowa z Narodową Agencją już podpisana!
17.10.2019: W związku z zainaugurowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dniu 11 września 2019 r. Kampanią Instytutu Książki "Mała Książka - Wielki Człowiek" pierwszoklasiści z naszej szkoły otrzymają Wyprawkę Czytelniczą, na którą składają się książka "Pierwsze czytanki dla..." zawierająca teksty prozatorskie i poetyckie klasycznych i współczesnych polskich autorów w opracowaniu graficznym mistrza polskiej ilustracji Józefa Wilkonia oraz broszura informacyjna dla rodziców podkreślająca rolę czytania w życiu dziecka.
24.09.2019: Zapraszamy Państwa na zebranie z dyrekcją szkoły dn. 26 września 2019 r. o godz. 16.00 w sali 0.
18.09.2019: 17 września na cmentarzu parafialnym w Więcławicach Starych miało miejsce uroczyste odsłonięcie tablic upamiętniających żołnierzy polskich poległych we wrześniu 1939 r. oraz ofiary II wojny światowej: mieszkańców Książniczek rozstrzelanych przez niemieckiego okupanta i mieszkankę Więcławic Starych zamordowaną w Auschwitz.
STARSZE »