na skróty
Nauczyciele
Lista byłych nauczycieli
Od 1819 r. przez szkołę w Raciborowicach przewinęło się bardzo wielu nauczycieli. Oto pełna lista wszystkich byłych pedagogów naszej placówki:
imię i nazwisko data rozpoczęcia pracy
Dominik Palmowski 1819/1820
Józef Skalski brak danych
Jan Bicz brak danych
Ignacy Radzikowski 1833/1834
Tomasz Klimonda 1860/1861
Franciszek Maciejewski 1870/1871
Józef Sierosławski 1872/1873
Stanisław Szarek 1876/1877
Feliks Gawlik 1881/1882
Łucja Strzelecka 1882/1883
Daniela Pazdańska 1883/1884
Wojciech Miełka 1892/1893
Aniela Majewska 1893/1894
Kazimierz Tarkowski 1898/1899
Karol Kozłowski 1898/1899
Zofia Dąbrowska 1901/1902
Franciszek Cieślik 1903/1904
Wanda Cieślik 1903/1904
Józef Głuc 1904/1905
Stefania Głucówna 1904/1905
Józefa Wojewodzianka 1906/1907
Zofia Polakiewiczówna 1907/1908
Emma Potmesił 1909/1910
Bronisława Wrońska 1909/1910
Stefania Ortyńska 1910/1911
Jadwiga Ortyńska 1913/1914
Karol Janowski 1903/1914
Bronisława Ryzińska 1915/1916
Julian Paluch 1915/1916
Stefania Tarkowska 1917/1918
Kazimierz Rumian 1919/1920
Janina ze Ślusarzów Rumianowa 1919/1920
Maria Ślusarzówna 1921/1922
Leoncja Hucułówna 1923/1924
Maria Burczykówna 1926/1927
Helena Schneidrówna 1927/1928
Maria Zielińska 1928/1929
Aniela z domu Dębicka Konarska 1928/1929
Wanda Boroniówna 1929/1930
Maria Ligięzianka 1929/1930
Janina z domu Skoczyńska Raźny 1930/1931
Stanisława Kunachowicz 1931/1932
Zofia Myslówna 1931/1932
Irena Kosecka 1932/1933
Ignacy Lejczak 1932/1933
Eugenia Nowak 1934/1935
Władysława Habelanka 1935/1936
Maria Kieres 1936/1937
Józefa Małusecka 1937/1938
Franciszek Faryna 1938/1939
Maciej Nawara 1939/1940
Stefan Raźny 1940/1941
Jan Stadnicki 1940/1941
Gertruda Biernat 1940/1941
Henryka Kleiber 1940/1941
Irena Ślósarz 1941/1942
Rozalia z domu Zbroja Lejczak 1944/1945
Zofia Rickensheuser 1946/1947
Maria Kruczek 1949/1950
Helena Aliśkiewicz 1951/1952
Stefania z domu Gładki Jednoróg 1952/1953
Janina Góra 1952/1953
Halina Rzepecka 1955/1956
Maria z domu Raźny Nowak 1956/1957
Anna Garus 1956/1957
Wanda Turczynowska 1958/1959
Janina Biesiada 1958/1959
Józefa z domu Janowska Szewczyk 1960/1961
Janina Rojowska 1960/1961
Zofia Rosenblat 1961/1962
Zofia Mikunda 1961/1962
Krystyna z domu Pietrzyk Mikulska 1961/1962
Maria Ptak 1961/1962
Janina Stach 1961/1962
Zdzisława Wojciechowska 1961/1962
Adolf Korzec 1963/1964
Maria Raźna 1963/1964
Anna Jagło 1965/1966
Janina Szankowicz 1967/1968
Daniela Pukszta 1968/1969
Barbara Tuchowicz 1968/1969
Ewa Gajer 1969/1970
Maria Kulas 1969/1970
Danuta z domu Padiasek Kramarska 1969/1970
Krystyna Banaś 1970/1971
Maria Gaudyn 1970/1971
Elżbieta Kasprzycka 1970/1971
Zdzisława Błaszczak 1971/1972
Marta Czubak 1972/1973
Augustyn Jach 1972/1973
Kazimiera Jach 1972/1973
Elżbieta Broś 1973/1974
Janina Rutkowska 1973/1974
Wanda z domu Ziomek Bebak 1973/1974
Helena Chrobaczyńska 1975/1976
Stanisława Szymska 1975/1976
Zofia Percik 1976/1977
Elżbieta Szczepanik 1977/1978
Piotr Trzópek 1979/1980
Elżbieta Brodzik 1980/1981
Elżbieta Zając 1980/1981
Ewa Bugańska 1982/1983
Krystyna Geront 1982/1983
Bogusław Król 1982/1983
Jolanta Lepiarczyk 1982/1983
Joanna Lisicka 1982/1983
Józef Sapeta 1982/1983
Danuta Król 1984/1985
Edward Łabuz 1985/1986
Adam Malinowski 1985/1986
Elżbieta Wojtowicz 1985/1986
Elżbieta Bauer 1986/1987
Wiesława Kołodziej 1986/1987
Jerzy Orlikowski 1986/1987
Maria Wilk 1986/1987
Klaudia Koruszowic 1987/1988
Marek Tęczar 1987/1988
Kazimierza Wiśniewska 1987/1988
Jerzy Wiśniewski 1987/1988
Elżbieta Modzelewska 1988/1989
Ewa Sabaj 1988/1989
Mirosława Balbus-Bartnik 1990/1991
Leszek Kłapcia 1990/1991
Jolanta Urban 1991/1992
Marian Wikar 1991/1992
Elżbieta Nowak-Adamczyk 1993/1994
Beata Wawrzeniec 1993/1994
Anna Abratowska 1994/1995
Jadwiga Bijak 1994/1995
Piotr Gaudyn 1996/1997
Małgorzata Ptak-Borycka 1996/1997
Klaudia Kasperska 1996/1997
Jarosław Kozłowski 1996/1997
Katarzyna Sado 1996/1997
Aneta Stec 1996/1997
Barbara Tomczyk 1996/1997
Małgorzata Tora 1996/1997
Barbara Zielińska-Mucha 1998/1999
Joanna Misiak 1999/2000
Małgorzata Majchrak-Nowak 1999/2000
Eliza Emerla 1999/2000
Elżbieta Binczycka 2001/2002
Agnieszka Broś 2001/2002
Ewa Jurkiewicz 2001/2002
Katarzyna Nieszkowska 2001/2002
Danuta Nowak 2001/2002
Anna Rolska-Misiewicz 2001/2002
Magdalena Żurek 2001/2002
Teresa Kurdziel 2002/2003
Miłosz Gustowicz 2002/2003
Joanna Dąbrowska 2005/2006
Małgorzata Durek 2006/2007
Katarzyna Stypuła 2006/2007
Renata Świętek 2007/2008
Stanisław Walendzewicz 2007/2008
Jan Filipek 2008/2009
Magdalena Pasterz 2008/2009
Maria Skarżyńska 2008/2009
Agnieszka Darmoń 2009/2010
Andrzej Pawlikowski 2009/2010
Andrzej Grych 2010/2011
Przemysław Pęgiel 2010/2011
Paulina Stala 2010/2011
Anna Kozłowska 2011/2012
Monika Mucha 2011/2012
Magdalena Pasterz 2011/2012
Kinga Pędracka 2011/2012
Anna Staniek 2011/2012
Monika Mucha 2012/2013
Kinga Pleśniarska 2012/2013
Aleksandra Setlak 2012/2013
Grażna Juszczak-Motyka 2013/2014
Marcin Cziomer 2014/2015
Bartosz Rylski 2014/2015
Anna Porębska 2015/2016
Joanna Porębska 2015/2016
Jolanta Sobota 2016/2017
Ewelina Grela 2017/2018
Michał Joniec 2017/2018
Edyta Śliwa 2017/2018